Doprava a platby

 

 

 

Způsob platby ČR

 

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující, v případě dodání zboží v rámci ČR, uhradit prodávajícímu následujícími způsoby:

 

- v hotovosti v provozovně prodávajícího na adrese WZ systém s.r.o, Staré náměstí 31, 356 01 Sokolov;

- bezhotovostně, platební kartou v provozovně prodávajícího na adrese WZ systém s.r.o, Staré náměstí 31, 356 01 Sokolov;

- v hotovosti na dobírku v místě určeném kupujícím v objednávce;

- bezhotovostně předem, převodem na účet prodávajícího č. 35-3990110287/0100, vedený u společnosti Komerční banka, a.s. (dále jen „účet prodávajícího“)

 

Způsob platby SK

 

Cenu zboží a případné náklady spojené s dodáním zboží dle kupní smlouvy může kupující, v případě dodání zboží na Slovensko, uhradit prodávajícímu následujícím způsobem:

 

- bezhotovostně předem, převodem na účet prodávajícího - Banka: Komerční banka, a.s., SokolovIBAN: CZ5101000000353990110287, BIC/SWIFT: KOMBCZPPXXX

 

Způsob dopravy ČR

 

Společně s kupní cenou je kupující povinen zaplatit prodávajícímu také náklady spojené s balením a dodáním zboží. Není-li uvedeno výslovně jinak, rozumí se dále kupní cenou i náklady spojené s dodáním zboží.

 

- osobní převzetí v provozovně prodávajícího – nejsou účtovány žádné další náklady spojené s balením a dodáním zboží

- Česká pošta - cena objednaného zboží se navyšuje o poštovné ve výši 115,- Kč vč. DPH u objednávky, která nepřesáhne částku 1.500,- Kč s DPH. U objednávky převyšující částku 1.500,- Kč s DPH se poštovné neúčtuje.

- přepravní společnost PPL - cena objednaného zboží se navyšuje o dopravné ve výši 125,- Kč vč. DPH u objednávky, která nepřesáhne částku 1.500,- Kč s DPH. U objednávky převyšující částku 1.500,- Kč s DPH se dopravné neúčtuje.

 

Způsob dopravy SK

 

- přepravní společnost PPL - cena objednaného zboží se navyšuje o dopravné ve výši 250,- Kč vč. DPH u objednávky, která nepřesáhne hodnotu 10.000,- Kč vč. DPH. U objednávky převyšující hodnotu 10.000,- Kč vč. DPH se dopravné neúčtuje.

WZ NAILS > Doprava a platby |

Shop Obchodní podmínky Doprava a platby Reklamační řád Košík Objednávka Klient Kontakt